>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
275 dni 6 godzin 2 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11239259
Spotkania z doradcą zawodowym OHP PDF Drukuj
 W obszarze pracownik i pracodawca w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyły się w miesiącu listopadzie 2015r. zajęcia z uczniami klasy czwartej technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa oraz technik ekonomista przeprowadzone przez Panią Małgorzatę Gawlik doradcę zawodowego Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Gorlicach.


Konsultantka przybliżyła  działalność OHP jako instytucji rynku pracy głównie w zakresie świadczenia usług pracy, aktywizacji zawodowej młodzieży, poradnictwa zawodowego, przygotowania do wejścia na rynek pracy, możliwości realizacji kursów i szkoleń zawodowych. Były analizowane również aktualne oferty pracy oraz poruszane takie zagadnienia jak: zawody przyszłości, aktywne poszukiwanie pracy, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jej przebieg.

Ewa Druciak - Hul, Małgorzata Smoła, Urszula Patrzyk


1.
DSC_0268.jpg
2.
DSC_0269.jpg
3.
DSC_0271.jpg
4.
DSC_0274.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.