>
Koniec roku szkolnego:  
21.6.2019, 09:00
 -   Do wakacji: 
274 dni 23 godzin 4 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1251
Linki: 59
gości: 11243219
Odwiedza nas 2 gości
Spedycja u Spedytorów PDF Drukuj

 W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klas - I Technikum Spedytorskiego,  I Technikum Ekonomicznego oraz III Technikum Ekonomicznego mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielem firmy spedytorskiej Spedycja-Transport-Usługi "Bąba" z Nowego Sącza panią Anną Dopierałą.

Spotkanie pozwoliło na zestawienie szkolnej nauki z światem zawodowej praktyki.

Pani Anna przedstawiła proces rekrutacyjny któremu podlegają kandydaci na pracowników firmy, zwracając uwagę, że w procesie tym NIEZBĘDNYM jest biegła znajomość języków obcych /preferowany poza oczywistą koniecznością płynnego posługiwania się językiem angielskim jest język niemiecki/, znajomość prawa spedycyjnego, komunikatywność i dobre zorganizowanie. Podkreślony został ciągły rozwój firm zajmujących się spedycją i logistyką i w brak wystarczającej liczby profesjonalnych pracowników.

Jesteśmy przekonani, że wielu naszych uczniów sprosta tak wysokim wymaganiom i w tej branży będzie odnosić sukcesy. Cieszy nas również fakt, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie obecnie na studiach wyższych o kierunku logistycznych o czym z radością nam donoszą! A pani Ani dziękujemy za poświęcony czas i cenne wskazówki!

Agnieszka Barszcz, Teresa Zachariasz-Belniak

1.
PB243011.JPG
2.
PB243012.JPG
3.
PB243013.JPG
4.
PB243014.JPG

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.