>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
72 dni 10 godzin 5 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1247
Linki: 59
gości: 10453918
Odwiedza nas 1 gość
Spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta PDF Drukuj

 W dniach 16-22 listopada 2015 roku po raz ósmy został zorganizowany w naszej szkole Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego celem jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach ŚTP realizujemy program Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma - Biznes przy tablicy" (www.junior.org.pl). Poszerzyliśmy swoją ofertę edukacyjną o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i wejścia na rynek pracy, budujemy pozytywne relacje z lokalnym biznesem,  umożliwiamy młodzieży bezpośredni kontakt z praktykami życia gospodarczego.Jednym z działań zorganizowanym w obszarze konsument było spotkanie Powiatowego Rzecznika Konsumentów Starostwa Powiatowego w Gorlicach z uczniami klasy drugiej technik handlowiec oraz technik obsługi turystycznej, które dotyczyło m.in. zawierania umów konsumenckich, analizy praktycznych przykładów korzystania z uprawnień konsumenta oraz zasad składania reklamacji korzystając z rękojmi albo gwarancji. Konsultant podzielił się swoim doświadczeniem w zakresie rozstrzygania sporów konsumenckich, wskazał do kogo można się zwrócić o pomoc w egzekwowaniu swoich praw.

Ewa Druciak - Hul

1.
DSC02813.jpg
2.
DSC02814.jpg
3.
DSC02815.jpg
4.
DSC02816.jpg
5.
DSC02817.jpg
6.
DSC02818.jpg
7.
DSC02820.jpg
8.
DSC02834.JPG
9.
DSC02839.JPG
10.
swiat-tydz-przeds.jpg
 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.