>
Poczatek roku szkolnego:  
3.9.2018, 09:00
 -   Do końca wakacji: 
42 dni 8 godzin 56 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1248
Linki: 59
gości: 10789217
Mini wykład w MAXI sprawie - profilaktyka PDF Drukuj
 27 października Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Opolu we współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach zorganizował prelekcję dla uczniów na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi i szyjki macicy. Celem spotkania było podniesienie świadomości rosnącego zagrożenia chorobą, a także uświadomienie dziewczętom, że rak odpowiednio wcześnie wykryty, może być całkowicie wyleczalny.


Po wysłuchaniu prezentacji  dotyczącej głównych zasad profilaktyki nowotworowej młodzież mogła uzyskać szczegółowe informacje dotyczące bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych wykonywanych w ramach programu. Każdy z uczestników spotkania otrzymał materiały informacyjno- edukacyjne.

Serdecznie dziękujemy Pani doktor radiolog z Oddziału Klinicznego Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie za przeprowadzenie  ciekawego spotkania. Mamy nadzieję że wszyscy uczestnicy spotkania teraz już wiedzą jak ważna jest profilaktyka, która daje możliwość  długiego życia w zdrowiu.

1.
IMG_2940.jpg
2.
IMG_2942.jpg
3.
IMG_2944.jpg
4.
IMG_2946.jpg
5.
IMG_2947.jpg
6.
IMG_2948.jpg
7.
IMG_2950.jpg
8.
IMG_2953.jpg
9.
IMG_2954.jpg
10.
IMG_2957.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi
:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.