>
Koniec roku szkolnego:  
22.6.2018, 09:00
 -   Do wakacji: 
4 dni 1 godzin 9 minut
Kliknij i obejrzyj materiał na temat szkoły i kierunków

Menu Główne


Mapa Absolwentów ZSE

Informacja o Cookies

Strona www.zse.gorlice.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Współpraca naukowa

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Szkoły Partnerskie

Севастополь, Школа № 3 (Sewastopol, Krym)
Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa
Staatliche Fachoberschule und Berufsschule Passau
Stredna priemyselna skola Bardejov
Integrova stredni skola obchodu,  sluzeb a podnikani Ceske Budejovice
Solski Center (Postojna, Słowenia)

Statystyka

Użytkownicy: 21
Nowości: 1244
Linki: 59
gości: 10396693
Odwiedza nas 1 gość
. . . . : : : Witamy w Gorlickim Ekonomiku : : : . . .
Szkoła Policealna w ZSE - rekrutacja 2018

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
prowadzi  rekrutację do

Policealnej Szkoły nr 4 w Gorlicach

w zawodach :

  • TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)
  • TECHNIK RACHUNKOWOŚCI
    (kształcenie w formie zaocznej bezpłatne - 4 semestry)

   

Czytaj całość…
 
Rekrutacja 2018
Zapraszamy Gimnazjalistów - SuperMOCNE kierunki czekają
 


 
Dzień Sportu Szkolnego 2018 plus pokaz mody

 30 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego. Tradycyjnie uczniowie walczyli o puchar przechodni Dyrektora Szkoły, dziewczęta w turnieju siatkówki, natomiast chłopcy piłki nożnej.

Można było również zjeść grillowaną kiełbaskę, oraz obejrzeć na szkolnej świetlicy krótki event dotyczący dresscodu egzaminacyjnego i makijażu połączony z pokazem mody.

Czytaj całość…
 
Tytuł Mistrzyń Powiatu w Siatkówce Plażowej obroniony

 23 maja rozegrano turniej Siatkówki Plażowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gorlickiego.

Po bardzo długim i obfitującym w niespodzianki turnieju, nasze dziewczęta po raz kolejny wywalczyły tytuł Mistrzyń Powiatu Gorlickiego (Natalia Masztafiak, Magdalena Data), natomiast drużyna w składzie: Paulina Kosiba i Monika Kosiba  zdobyły brązowy medal.

Czytaj całość…
 
Tak się bawi SPEDYTOR

 Z okazji przypadającego na dzień 23 maja DNIA SPEDYTORA uczniowie tego kierunku spędzili ten dzień wyjątkowo aktywnie i przebojowo.

Rozpoczęliśmy turniejem spedycyjnym Kocham Cie Spedycjo:) Spedytorzy rywalizowali w konkurencjach rodem z telewizyjnego show. Obejrzeliśmy skecz szkolnego kabaretu. Były odwiedziny gości z firmy Polskie Piekarnie, którzy opowiedzieli o pracy dostawcy, kierowcy i organizatora przewozów. Zakończyliśmy międzyklasowym turniejem siatkarskim.

Czytaj całość…
 
Maturzyści 2018 pożegnani

 27 kwietnia uczniowie klas maturalnych zakończyli oficjalnie naukę w szkole.

Odbyło się uroczyste pożegnanie zorganizowane przez uczniów młodszych klas, połączone z wręczeniem świadectw ukończenia szkoły oraz nagród i upominków.

Czytaj całość…
 
Sukces Happy Band

 24.04.18 zespól Happy Band wziął udział w VII Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Wincentego Pola. Zespół wykonał autorską piosenkę zatytułowaną "Gorlicki song" za którą zdobył I miejsce w kategorii piosenka poetycka o Beskidzie niskim i Pogórzu.

Finał konkursu odbył się w Ośrodku Konferencyjno - Wystawienniczym "Kasztel" w Szymbarku.

Czytaj całość…
 
Targi e-handlu w Krakowie

 25.04.2018r. uczniowie klas II TH i I HHO wzięli udział pod opieką mgr Marii Bednarz i mgr. Waldemara Skwarczewskiego w wycieczce do Krakowa na Targi EHandlu.

Celem imprezy była prezentacja dostępnych rozwiązań z zakresu handlu elektronicznego oraz szerzenia wiedzy w tym zakresie. Formuła targowa połączona była także z cyklem wykładów edukacyjnych traktujących o różnych aspektach rynku e-commerce (ponad 20 wystąpień w 4 blokach tematycznych).

Czytaj całość…
 
Spedytorzy w firmie transportowej

 Działalność zawodowa spedytora nierozerwalnie łączy się z firmami transportowymi.

Jedną z bardziej znanych firm transportowych w naszej okolicy jest firma EUROPOL mająca swoja główną siedzibę w Sękowej, którą odwiedzili uczniowie klas I i II technik spedytor.

Czytaj całość…
 
Sukces recytatorski

 Z radością zawiadamiamy, że uczennica naszej szkoły Patrycja Praszałek (I HOT) w 4 Wiosennym Konkursie Recytatorskim za interpretację fragmentów powieści ,,Buszujący w zbożu'' D.Sallingera zdobyła III miejsce.

Przypominamy, że uczennica ma na swoim koncie zwycięstwo w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im.Jana Pawła II.

Czytaj całość…
 
Przedsiębiorczość w CHMURZE

 13 kwietnia 2018 uczniowie klasy II technik handlowiec oraz II technik spedytor realizujący zajęcia z obszaru przedsiębiorczość w ramach Projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczestniczyli w warsztatach  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zajęcia dotyczyły międzynarodowego wymiaru zarządzania oraz internacjonalizacji. Uczniowie zapoznali się również z obiektami dydaktycznymi i sportowymi oraz przeanalizowali ofertę edukacyjną uczelni.
Czytaj całość…
 
Lider Wiedzy Ekonomicznej (PWSZ)

 6 kwietnia 2018 roku grupa ekonomistów z naszej szkoły brała udział w finale Konkursu o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu organizowanym przez Instytut Ekonomiczny PWSZ.

W finale Konkursu rywalizowało 32 uczestników wyłonionych spośród prawie 300 konkursowiczów. Nasza reprezentantka Katarzyna Przybek zajęła 2 miejsce.

Czytaj całość…
 
Obsługa turystyczna na targach
 23.03.2018r. uczniowie klasy II TOT I II HOT uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Katowic. Celem wycieczki był udział w Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie.

Uczniowie z zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą stoisk, uczestniczyli w spotkaniach z podróżnikami np. Janem Melą, autorami książek podróżniczych np. Anną Jaklewicz, zbierali ciekawe informacje, katalogi, foldery.

Czytaj całość…
 
Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów. 2018.

 Dzień Otwarty 2018 za nami. Przygotowaliśmy w tym dniu dla naszych Gości wspaniałe stanowiska prezentujące zawody i kierunki kształcenia oraz cały zestaw innych ciekawych atrakcji.

Świetlica stała się miejscem ekscytujących przeżyć i spotkań z zaproszonymi gośćmi, absolwentami i uczniami. Na scenie występowały nasze wspaniałe taneczne Wicemistrzynie Polski, oraz szkolni kabareciarze.

Czytaj całość…
 
Powiatowa piłka nożna halowa - złoto dla dziewcząt

 W pierwszym tygodniu marca w Bieczu rozegrane zostały powiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Jak zwykle 8 marca z okazji Dnia Kobiet do rywalizacji stanęły panie.

Nasze dziewczęta w każdym meczu pokazały chęć walki, charakter, nieustępliwość, jednocześnie fajnie i z uśmiechem na twarzy cieszyły się grą zdobywając w efekcie tytuł Mistrzyń Powiatu!

Czytaj całość…
 
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

 W dniu 2 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się zawody I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Młodzież rozwiązywała przez platformę internetową test wielokrotnego wyboru  przygotowany przez Komitet Główny Olimpiady tj.: Stowarzyszenie Instytutu Nowych Technologii.

Czytaj całość…
 
Taneczne Wicemistrzynie Polski z Ekonoma

 MOCne pasje naszych uczniów!! WICEMISTRZYNIE POLSKI z EKONOMA!

W naszej szkole pereł nie brakuje. Dziś dzielimy się z Wami OGROMNYM sukcesem naszych uczennic, które w ostatnich dniach w ramach Krajowych Mistrzostw IDO LUBLIN 2018 wywalczyły wraz z zespołem Wicemistrzostwo Polski w Synchro Dance, Mistrzostwo Polski w Caribbean Show small group Junior, finałowe 6 miejsce Caribbean Show duo dorośli i 12 miejsce w Caribbean Show solo Junior. To wielki sukces!

Czytaj całość…
 
Dzień Handlowca 2018

 Z okazji przypadającego 2 lutego Dnia Handlowca Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach zorganizował przed zimowymi feriami atrakcje dla uczniów kształcących się w zawodzie technik handlowiec.

Młodzież miała okazję zmierzyć się w wielu konkurencjach. Uczniowie konkurowali ze sobą w „Bitwie Handlowca", podczas której wykonywali różnorodne zadania.

Czytaj całość…
 
Lekcje z ZUS w ZSE

 W listopadzie 2017 roku klasa 2 TE wzięła udział w realizacji projektu "Lekcje z ZUS". W ramach zajęć uczniowie w przystępny sposób zostali zapoznani z historią ubezpieczeń społecznych, obecnym funkcjonowaniem systemu ubezpieczeń, możliwością otrzymania wsparcia z funduszu ubezpieczeń społecznych i współczesnymi rozwiązaniami informatycznymi wdrażanymi przez ZUS. Etapem kończącym zajęcia był udział uczniów w Olimpiadzie Wiedzy o ZUS, której wyniki ukazały się w lutym 2018.

Czytaj całość…
 
Srebro siatkarek z ZSE

 Drugiego lutego w Bobowej odbyły się powiatowe zawody siatkówki dziewcząt. Oczywiście tak jak w przypadku wszystkich innych zawodów organizowanych przez powiat nie zabrakło w nich reprezentacji  naszej szkoły.

W turnieju brało udział 9 zespołów, które zostały rozlosowane do trzech grup. Ostatecznie nasz zespół po dobrej i ambitnej grze zajął 2 miejsce w powiecie. Gratulujemy sukcesu!

Czytaj całość…
 
Najlepsi w skoku wzwyż!

 Kolejny raz nasi uczniowie zdobywają miejsca na podium. Tym razem na Otwartych Mistrzostwach Lipinek w skoku wzwyż.

Patryk Frączek - miejsce I z wynikiem 170 cm, oraz w kategorii dziewcząt: I miejsce - Ewa Durlak i II miejsce - Natalia Tarsa. Ewa, dwa dni wcześniej zdobyła również I miejsce w skoku wzwyż  w Sękowej wynikiem 150 cm.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

SZKOŁA POLICEALNA

Ankiety

Dla Gimnazjalistów (2018) - Jaki kierunek kształcenia w naszej szkole najbardziej Cię interesuje?
 

e-DZIENNIK ZSE

Programy, rankingi


Otwarta firma


:: (C) 2018 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice.